11
Sie

Nasze usługi

Wrocławska Fabryka Wnętrz zajmuje się projektowaniem wnętrz. Projektowanie obejmuje szeroki zakres tworzenia przestrzeni istotnej dla inwestora. W zależności od potrzeb jest to mieszkanie, dom, biuro, sklep czy też inna przestrzeń użytkowa.

Projekt jest podstawowym elementem dobrze zaplanowanej przestrzeni, w której inwestor będzie funkcjonował niejednokrotnie przez znaczną część doby , miesięcy a często i lat, stąd bardzo ważne jest uwzględnienie potrzeb, przyzwyczajeń jak i funkcjonalnych rozwiązań.
Projekt , to proces tworzenia, który w konsekwencji ma być zrealizowany, dlatego też bardzo istotne jest podejście i zaangażowanie od samego początku spotkań zarówno inwestora jak i projektanta. Spotkania konsultacyjne służą przybliżeniu oczekiwań inwestora, doboru materiałów, poznania trendów, rozwiązań technicznych ułatwiających codzienne funkcjonowanie w otoczeniu,

Dobry projekt uwzględnia zarówno potrzeby inwestora jak i trendy na rynku oraz jakość materiałów, które zostaną wykorzystane do realizacji projektu. Dobry projekt jest podstawą efektownego wykończenia , ale także umożliwia łatwą pracę ekipie wykańczającej. Sprawny przebieg prac wykończeniowych wraz z umeblowaniem a często i doposażeniem to, efekt dobrze przygotowanego projektu.